Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mai pc játékok 50+ gb ha...

A mai pc játékok 50+ gb ha újat akarok venni az dvd-n van vagy bluray-n?

Figyelt kérdés
mivel nincs bluraym kellene 1 et vennem?
2017. máj. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvásárlod a cég webshopján keresztül és letöltöd.
2017. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van bluray-en. Például a gta5-nek 7 db telepítő dvd-je van.
2017. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy megvásárlod cd-n, amin mondjuk példának a steam telepítője van, és a játék kódja. A steamen a játék kódjának megadásával letöltöd azt. Igazából a cd sem kell, csak a kód. A steamet vagy origin klienst etc... leszeded netről. Csak a mazohisták állnak neki 50 gb-nyi játékot cd/dvd-ről telepíteni. Már elnézést :)
2017. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem floppyn telepítsd, mert az a biztos. Esetleg lyukkártyán.
2017. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig a lemeznél tartunk? Ébresztő, 2017 van!
2017. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit a boltban veszel játékot,kb 65%-hoz csak kódot kapsz!:D Nekem már nincs is dvd olvasó a gépben!xD
2017. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen, kedves előttem válaszolók, lehet hogy egyszerűbb a steam-ről letölteni mint cd-ről telepíteni annak akinek van egy jó internetkapcsolata, de magyarországon von olyan település (nem is kevés) ahol a maximum sávszélesség amire elő lehet fizetni az 5 Mb/s. Ilyen sávszélességgel nem 1 óra alatt jön le, és gyorsabb a dvd telepítés.
2017. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!