Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítástechnikai anomáliát...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Számítástechnikai anomáliát találtam. Hogyan tudom kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Szóval, adott 2 gép.

1.PC: Játszok rajta.


2.PC: Nagyon gyenge (direkt ilyennek raktam össze). Feladata kimerül annyiban ,hogy VLC-ből videót/hanganyagot játszon le.


A két gép úgy van kitalálva ,hogy a 2.-ból a jack kimenet bemegy az 1.gépbe (Line in bemeneten), és a windows-ban beütöttem ,hogy halljam ezt a bejövő jelet folyton így úgy tudok zenét/podcastot hallgatni ,hogy a játéktól nem veszek-el erőforrást. Értitek, 2. gép lejátsza a hangot, és az első gép rákeveri a saját hangsávjára és hallom voálá.


Na már most, ha a Titanfall 1 részével, belépek a multiba, még nem is a lobbyba hanemcsak a matchmaking menüjébe akkor a 2. gép Jackjén kijön egy elég furcsa szercsegő hang. Ami nagyon WTF. Mármint ez mitől lehet? Más játéknál nem csinálja, nincs ilyen probléma.


1.PC: [link]

2.PC: [link]



2017. máj. 28. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit túlbonyolítod a dolgot... ágyúval lősz verébre.

Amin játszol mehet a zene!

A VLC zene hallgatás közben használ kb 0.4-0.5% CPU időt és 30MB RAM-ot!

Miről beszélgetünk?

2017. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó ez az én megoldásom. A második gép itthoni random alkatrészekből lett összetéve.


De csak azt kérdezem ,hogy ezt az anomáliát mivel lehet magyarázni?

2017. máj. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!