Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok jó harcos játékokat?

Mondanátok jó harcos játékokat?

Figyelt kérdés

Harcos játékokra gondoltam.A grafika legyen azért jó, de azért olyan nagyon nagy gépigényű játékot ne.Hasonló mint a For Honor, Mount and Blade- ilyesmikre gondoltam.

De lehet olyan is mint a Dark Souls 2.

A gépem:

Processzor: Intel Core i7 3612QM 2.10 GHz (8 mag)

Videókártya: kettő van:1.Nvidia Geforce GT635m 2gb

2.Intel HD Ghrapics 4000

De inkább az Nvidiát használom játékra, mert az erősebb!

Ram: 8gb

hely: 1 TB

Op.rendszer: Windows 10 64 bit


A válaszokat előre köszönöm!


2017. máj. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Dark Souls 1

Dark Souls 3

Lords of the Fallen


Pár hónap múlva érdemes lesz azt is megnézned, hogy fut a Demon's Souls az RPCS3-ban akkor. Ugyan nem egy erőmű a géped, de ehhez a játékhoz nem is kell, hogy az legyen. Most még játszhatatlan, úgyhogy ne siess, csak tartsd észben.

2017. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Lord of the fallen jól néz ki.Le is szedem ma, de szerintem szeretni fogom, mert hasonló a Dark Souls-hoz.

A Dark Souls 3 nemtudom, hogy elfutna e, de megpróbálom.Köszi játékokat!Aki még tud az nyugodtan írhat :D

2017. máj. 30. 05:53
 3/4 Takysoft ***** válasza:
Bloodborne, Nioh? esetleg....
2017. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ömmm a Nioh jó lenne, de nincs PC-re.. :/

A Bloodborne-t kipróbálom!

Aki még tud küldhet game-ket!

2017. jún. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!