Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i7-4790K...

Egy Intel Core i7-4790K 4GHz-es procihoz elég ez a hűtő?

Figyelt kérdés

[link]


Név: Cooler Master Hyper TX3 EVO


2017. jún. 1. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ugyanez a procim van, csak nem a K variáns hanem a sima. Nekem corsair h70 vízhűtésem van, nekem azzal együtt is nagy megterhelésnél fel tud menni 60fokig, de az fölé már nem igazán. Azonban egy sima ventillátor nem hiszem hogy képes ilyen hűtésre. Én azt mo dom, hogy elég lehet hozzá nyilván, de fel fog forrósodni, ami csökkentheti az élettartamot valamivel. Szóval ez a te döntésed, én inkább költöttem a gépemre többet, de te tudod hogyan éri meg neked jobban. Azt mo dom, hogy elég, ezzel együtt olyan 80 fokos lesz átlagban, meleg nyári napokon, ha hosszan használod felmehetsz 100-ig is. Én mondom az enyémmel még 60 fölé nem tudtam vinni, de az átlag olyan 45-50 játék közben is.
2017. jún. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boven eleg lesz.FX-6350-et csapattam 5GHz-re ezzel a hutovel,imadtam.
2017. jún. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. játék közben kb. hány fok volt a proci? 60-70 fok között volt?

2017. jún. 1. 03:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok :D 5.1GHz-en benchmark kozben kezdett lagyulni a muanyag,ott abbahagytam es visszavettem.

4.7-en hasznaltam 24/7ben,ott ha jol emlekszem 70folott nem lattam.

2017. jún. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább LC-cc-120 vegyél, még olcsóbban is megúszod!!!!
2017. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!