Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia GT730 4GB DDR3 12 ezer...

Nvidia GT730 4GB DDR3 12 ezer forintért használtan megéri?

Figyelt kérdés

Főleg Fifa 17-re, GTA 5-re, Overwatch-ra és Minecraft-ra kellene.

Nem messze tőlem valaki árulja és gondoltam megveszem mert nekem csak 2GB-os videókártyám van.

Hogy vinné ezeket a játékokat? Mert én most többnyire lowon játszom őket 30-40fps-el. 1080p-s monitororhoz kellene.

Azt mondta hogy elég jó játékra a videókártya. Még van rá 4 hónap jótállás. Azért adja el mert vett állitólag drágábbat.


2017. jún. 1. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem.

A gt 730 1GB vramot se használ ki, annyira gyenge, így a 4GB-os verzió pazarlás vram szempontjából.


15 körül már lehet kapni hd 7770-et, amivel messze többre mész.

2017. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát, hogy megéri e azt nemtudom...

A Minecraftot simán vinné

A GTA 5-öt is, de azért full grafikán nem..(Olyan medium-on vinné)

Az Overwatch az szerintem menne

A fifa 17 is menne, de nemhiszem, hogy max grafikán

2017. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jelenleg lowon megy kb. 30-40 FPS-el a GTA5, akkor nem éri meg megvenned, mert ezzel a kártyával alacsonyabb FPS-ed lenne.


[link]


4Gb-os kártyával pedig HD-ban azt írja a csávó, hogy min. 22 FPS, max. 45.. akkor gondolom, olyan 35 körül lehet átlagban, FHD mellett meg jóval 30 alatt lenne :

[link]


Szóval a kérdésre válaszolva:

Nem éri meg pénzt költeni és cserélni a jelenlegit egy olyan videokártyára ami a jelenlegitől gyengébb.

2017. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az előttem lévőnek üzenem!

Nekem régebben egy Nvidia Geforce Gt 635M 2GB videókártyám volt, ami kicsivel gyengébb mint a gt 730..

GTA 5-ben Full HD-ban, high texture, és high víz beállításokkal volt 50 fps-em...

Ja és #2 vagyok

2017. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Az előttem lévőnek üzenem! Nem jó dolog az embereket félrevezetni. Ha percenként egyszer, egy tized másodpercre felvillan az 50 a stabil 15-ről, az még nem jelenti azt, hogy 50 fpssel fut high beállításokon.
2017. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előttem lévőnek!

A régi configom:

Proci:Intel Core i7-3612QM 2.10 GHz

Videókártya:Nvidia Geforce GT635M 2GB

RAM:8GB

WIndows 10


A beállitás nekem full HD, Textura high, Víz high, DirectX 10.1 és a többi mind LOW (Ezt kihagytam az ezelőtti válaszban)

Nekem 50 FPS volt, és nagyon ritkán ment alá!

2017. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem cserélem. Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!