Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi (kb.10 éves) FSP...

Egy régi (kb.10 éves) FSP Forton 450W-os táp használható egy új konfig kiszolgálására? (Bronz besorolásrú)

Figyelt kérdés

Heló,

szeretnék összeállítani egy új konfigok:

i5 6500

GTX 1060

16Gb RAM


10 éve fejlesztettem utoljára a gépem, azóta hozzá sem nyúltam (suli-karrier miatt). Most szeretnék újra belevágni és arra gondoltam, hogy felhasználom a régi házat + tápot (pénz spórolás gyanánt). Bronz besorolású a táp,minden csatalakozó van rajta,ami nekem kelleni fog és 450W kiszolgálja az általam kigondolt konfigot ... a kérdés, hogy lenne-e veszélye egy ilyen régi tápra rákötni az új hardvereket?


(Természetesen előtte portalanítanám és még a régi konfigommal tesztelném, hogy minden rendben-e vele)


Köszi a válaszokat!



2017. jún. 4. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs de ha ennyit kiadsz egy gépre nincs még pár forintod egy új tápra?

Különben is egy 600 w táp már illene ehhez az összeállításhoz.

2017. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gép nem fogyaszt többet 250W-nál. Bőven elég lesz a táp. 600W tök fölösleges.
2017. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Letudod nekünk írni/fotózni a kis táblázatot vagy szöveget az oldalán? :3

Sokat segítenél, köszi! ^^

2017. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Adatok róla:

[link]


Az elsőnek. Mindent hardverapró-ról veszek:

CPU 40-42e

GPU 60-65e

RAM 15-17e

Alaplap 10-12e


Tehát így is 120-130e lesz összeraknom ezt a Gamer PC-t, nekem az a plusz 15e huf is számít,amit megspórolok egy új tápon, mert abból már nem mernék használtat venni! :)

2017. jún. 5. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatod nyugodtan.
2017. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!