Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wish-ről rendelt már valaki?...

Wish-ről rendelt már valaki? mennyire megbizhato?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A pénzedből csak annyit vesznek le amennyibe kerül a termék plusz posta. A szállításra hosszú a határidő ami késéssel jár, de határidőn belül minden megérkezik, ha esetleg nem, reklamálhatsz, akkor kérnek még egy hetet, ha akkor sem reklamálsz pénzed visszakapod, és ha esetleg megjön a termék akkor az ajándék.

A tárgyakat épségben küldik ki, nekem eddig minden egybe megjött. Persze a csomagolás egyes termékeknél elég silány de attól függetlenül baja semminek sem lett. Ruhát ne rendelj viszont, azok tényleg elég gyér minőségűek, és a méretezés kínai alapon van ami teljesen eltér az európaitól meg persze a fazon végett is csalóka az egész. Barátnőmnek rendeltem egy felsőt, nagyon szép, és valóban azt kaptuk ami a képen volt, egyetlen egy baja volt hogy az ujjánál iszonyat szűk volt neki, mert picit vastag a barátnőm válla, egyedül ez az egy hibája volt. De volt hogy rendelt a barátnőm magának egyrészes hosszú ujjú fürdőruhát és hiába stimmelt a méret melléig bírta csak felhőzni és utána hasadt szét rajta, éppen hogy bepréselte magát abba a cuccba ami által annyira megnyúlt hogy a varrásoknál szétment.


De sok helyen olvastam hogy ruhát, cipőt, táskát nem érdemes rendelni, mert azok gyérek, viszont a tárgyak jók.

2017. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ usb-kulcsot meg telefontokot akarok csak rendelni
2017. jún. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!