Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell bios frissítést kérnem...

Kell bios frissítést kérnem ha ezt az alaplapot és processzort veszem meg?

Figyelt kérdés

Egy oldalon szeretnék egy gépet összeállítani és van olyan lehetőség is hogy "bios frissítés" 2ezer forintért

Ezekről lenne szó:

Gigabyte GA-H270-Gaming

Intel Core i5-7600


Mert azt hallottam hogy jobb ha frissítve van a bios mikor új gépet vesz az ember

Ez igaz?

és légyszi ne az legyen hogy "te magad is megtudod csinálni" mert nem vagyok egy tech guru



2017. jún. 6. 14:28
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nem kell. Csak akkor kéne, ha előző generációs chipset lenne benne (H170). Egyébként gyárilag, mindig a legújabb BIOS -okkal adják ki az alaplapokat, csak ugye nem tudni mennyi ideig rohadnak a raktárakba, és a boltok polcain.
2017. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rendben akkor azt nem jelölöm be

egyébként utána néztem a proci 01.06 jött ki az alaplap meg 01.10 úgy hogy akkor csak jó lesz minden

2017. jún. 6. 15:40
 3/3 MGéza ***** válasza:
Persze, hogy ne jelöld be. Eleve a Kaby Lake procikhoz adták ki a lapot, evidens hogy menni fog benne anélkül is.
2017. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!