Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát mindegy milyen...

Videokártyát mindegy milyen márkájút veszek, vagy van különbség a márkák között?

Figyelt kérdés
Egy gtx 1070 videokártyát szeretnék venni, de nem tudom melyik márkát vegyem (asus, msi, gigabyte). Melyiket javasoljátok? Van köztük különbség?

2017. jún. 6. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó párszor már megvolt itt kérdezve általában az a válasz szokott ilyenkor jönni hogy az MSI hűtése valamivel halkabb.

Lényegtelen amelyiket olcsóbban tudsz szerezni.

2017. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hűtésben van külömbség. ha van 2 ventilátora akkor a legolcsóbb.
2017. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja... a lényeg, hogy 2-3 ventis legyen, a többi már annyira nem számít,de azért kerüld a noname márkákat, mert spórolsz 3-5e Huf-ot,de lehet, hogy 1-2 év után meg megadják magukat.

Nagyon jó lett pl. a Gigabyte Windforce széria ár-érték arányban, de jók az MSI-k, ASUS egyértelműen, de az már szerintem túlárazott... ilyen Palit,meg Inno3D-vel szerintem ne erőlködj...

Amelyiket olcsóbban, akciósan kifogod! :D

2017. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az OC és a hűtés 2 ventinél ne add lejjebb, de inkább 3
2017. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!