Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mai nap tönkrement a monitorom...

Mai nap tönkrement a monitorom egy Benq g2220hd kb 6 éves, a hibát, javítható illetve ha igen itthon meg tudom-e csinálni?

Figyelt kérdés
A monitor legalább 1 éve vibrált enyhén, volt amikor jobban de szinte állandóan, alulról felfele hullámzott a kép, feketén jött ki a legjobban. A mai nap használat közben egyik pillanatról a másikra elhalványult a kép majd elsötétült, de a zöld led alul világított továbbra is kikapcs-bekapcs, bekapcsol eleve halványan majd fekete kép ismét, vga csatlakozás nélkül is ennyit csinál, se beállításokat se semmit nem lehet kezelni, kb 1 másodpercig van kép aztán nincs. Szétszedtem megnéztem hátha látható hiba van, és azt tapasztaltam hogy a nyák meglehetősen rossz állapotban van, a vibráló kép illetve később fekete kép úgy tudom lehet inverter/táppanel hiba, de nem tudom találok-e alkatrészt illetve ha a nyák a hibás ami szerintem nem kizárt akkor tudok tenni valamit?

2017. jún. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor ne kísérletezz otthon. Vidd el szerelőhöz.
2017. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szerelő 10.000 alatt nem enged el de inkább több, annyit nem ér használtan 14 ért lehet kapni ugyanezt.
2017. jún. 10. 21:48
 3/3 nontau válasza:
Ha 16. ker. környékén laksz, szívesen megállapítom mi a hibája és gazdaságosság esetén meg is javítom.
2017. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!