Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen mikrofont vegyek...

Bambuci2 kérdése:

Milyen mikrofont vegyek játékhoz, ami messzebbről is veszi a hangom?

Figyelt kérdés
Van egy mikrofonom, de csak akkor veszi a hangom, ha kiabálok, vagy ha közvetlenül a képembe rakom. Nekem olyan kell, ami fél méterről is tisztán veszi a hangomat úgy, hogy ne kelljen kiabálnom. Milyet ajánlotok? Max 5000 ft-ig?

#normális #mikrofon #káposztás tészta #tehátnemszar #űrkutatásésmálhásszamár
2017. jún. 13. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi mikrofonod is be tudod állítani, hogy vegye a hangodat. Ha nem is, akkor is megért egy próbát. Ezzel annyi hátrányod lesz, hogy zúgni fog egy kicsit és lesz háttérzaj. Tehát ezt úgy kell csinálni, hogy bemész a vezérlőpultba, ott hang, majd felül rányomsz a felvételre. Ha ez megvan akkor kiválasztod a mikrofonodat, duplaklikk és jelszintek. Itt a felső és az alsó csúszkát is húzd maxra. Ha csak 1 van, akkor nem fogod tudni erősíteni a mikrofonod. Ebben az essetben a kérdésedre válaszolva egy Trust Starzz mikrofont javaslok. Kb. 3.000Ft és szerintem teljes mértékben megéri. Illetve ezt lehet erősíteni is.
2017. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Eredetileg egy tesco-s webcam-et váltottam le vele, annak meg az a baja , mint minden más kiba szott usb-s eszközzel h egy picit is megbököm a csatlakozót, már leválasztja az eszközt. A kontroller is ezt csinálja és a webcam is. De sehol nincs info mi a sza r lehet az, ami ilyenkor a baj. Gondolom az alaplap usb slotjai gagyik, hogy mozognak benne az usb kábelek.


Köszi a tippeket, kipróbálom , ha nem vezet eredményre, lesz egy trust. Megy a zöld kéz. :)

2017. jún. 14. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!