Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem nyitja meg az...

Miért nem nyitja meg az NVidia vezérlőpultját?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy van egy jó játék, Aion a neve, de nem tudok játszani vele mert fekete képernyőt dob be és interneten ezt találtam: [link]

E-szerint be kéne mennem a videó kártya controlpanelébe és át kéne állítanom a Vertical Sync-et "application settings"-re ha jól fordítottam. De sajnos ezt a műveletet valami megakadályozza, ugyanis nem hajlandó megnyitni az nvidia vezérlőpultot, ugyanis semmit nem reagál rá, mutatja a kurzorral hogy tölt, aztán semmi se történik, hiba parancs se, semmi se ugrik fel, mint ha meg se próbáltam volna megnyitni és ez dühít mert nem akarok megválni egy ilyen jó játéktól!



2017. jún. 13. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam akkor csinálta, amikor nem volt jó a másik videókártya programja (Intel HD graphics).

Esetleg érdemes ránézned neked is, nincs-e ilyen gond.

2017. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom ellenőrizni? :S Bocsi, csak ehhez annyira nem értek, és ha nem jó, akkor mit tudok csinálni?
2017. jún. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!