Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen "hanglejátszó programot...

Milyen "hanglejátszó programot" kell feltelepítenem?

Figyelt kérdés

Nos, az a problémám hogy vírusos volt a gép és az egészet újra kellett tenni.

De elszállt az újratevéskor a hang. (windows 7)

És telepítenem kéne az AMD high Definiton Audio Device-t, mert nem a hangkártyával van a baj, viszont azt írja ki hogy lényegében nem megfelelőt töltöttem le windows 7-re.

Pedig direkt elolvasom, megnézem hogy alkalmas-e windows 7-re és azt írja hogy igen.

mit csináljak hogy legyen végre hang a gépen?



2017. jún. 16. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le az alaplapod honlapjáról a hang drivert és telepítsd. Vagy ha meg van az alaplapod driver CD-je, akkor arról.
2017. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alaplapod gyártójának weblapjáról töltsd le a rendszerednek megfelelő drivert.
2017. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen már letöltöttem a hivatalos honlapról azokat amelyek windows 7-re kell szinte az összeset kipróbáltam de nem fogadja el mindig csak azt írja ki hogy magyarul nem kompatibilis
2017. jún. 16. 11:12
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Az AMD HD Audio szerintem a videokártyába épített (HDMI-n hangot továbbító) hangvezérlő.

Ekkor az AMD honlapjáról próbáld a videokártyádnak megfelelő driver-t telepíteni:

[link]

2017. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. jún. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!