Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A köv. Laptop mennyire alkalma...

Timtam kérdése:

A köv. Laptop mennyire alkalmas játékra? i5-6200U, hd 520,4 giga ram,500 giga hdd? Egyéb célokra?

Figyelt kérdés
i5-laptop,laptop-használat

#i5-laptop
2017. jún. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
a videochiptől függ
2017. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a videocsipje hd 520-as amint azt már leirtam:DD
2017. jún. 17. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt ha legörgetsz kb legalulra egy kép kialakulhat benned kb milyen játékot mennyire vinne

[link]

2017. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eléggé meglepő, hogy 30 fps-sel viszi a bf1-et....



720p lowon

2017. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban fura de mégse hülyeség. Itt egy videó teljesen független az általam linkelt oldaltól és itt is viszi 30fps el


https://www.youtube.com/watch?v=490V8_JTYNs


Meglepő módom még a mai durva játékokat is el tudja vinni egy olcsó gyenge kártya, persze 30fps low 720p elég szar játékélmény, de szegény ember is játszhat.

2017. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokban függ attól, hogy mi a konkrét típus. Mert ha teszemazt elbaltázott gyenge hűtése van, akkor a túlmelegedés miatt pl. alkalmatlan mindenre. Vagy ha gyenge műanyagból van, akkor hordozás során lesz vele probléma. Ha meg a billentyűzete béna, akkor rossz lesz rajta gépelni. Kijelzőt már nem is említem... A laptop nem asztali gép, nem csak a cpu-t meg a vga-t kell nézni, mert itt nem lehet másik kijelzőt vagy billentyűzetet beletenni, ha azok rosszak.
2017. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat egyenlőre annyit tudok rólla hogy 429 euró az ára és Lenovo a márkája.
2017. jún. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!