Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép összerakásában...

Számítógép összerakásában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Melyik legyen: AMD vagy Intel processzor Asus,Asrock vagy Gigabyte alaplap Nvidia vagy MSI videókártya Kingston vagy Kingmax RAM (hány giga legyen?) HDD vagy SSD? Amúgy egy gamer PC lesz:) Illetve melyik a legjobb operációs rendszer erre a célra?

2017. jún. 20. 20:29
1 2
 1/13 Trevor. ***** válasza:
Milyen árban és mire akarod használni?
2017. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az ár az mindegy,egyébként játékra lesz.
2017. jún. 20. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Új AMD-k elég jók lettek, Inteltől 6/7 generációs i5 éri meg legjobban. Alaplapnak attól függ, hogy mi kell, hogy legyen rajta, legolcsóbbak egyike is megteszi, ha nincs túl nagy elvárásod. Nvidia vagy MSI? Az Nvidia a grafikus chipet gyártja, amint az MSI és társai megvesznek és custom hűtővel látják el. MSI, ASUS, Gigabyte minőségi hűtéssel rendelkeznek. RAM igazából teljesen mindegy, ami a keretbe belefér, legalább 8 GB kell 2017-ben. HDD/SSD kérdést neked kell eldönteni, ésszerű választás mindkettő (SSD-re rendszer, HDD-re a többi program/fájl, szemét). Játékra egyértelműen a Windows 10 a legjobb a Windowsok közül.


De mennyid van rá? Nagyon fontos, hogy mekkora kerettel rendelkezel. Mellesleg kell minőségi táp (legalább Bronze 80+ minősítésű).


200k+ lesz ez így.

2017. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A táp az már megvan, 300k-350k.
2017. jún. 20. 20:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Milyen táp?

#3.A minősítés szerintem nem sokat számít.(fehér minősítésű is jó már ha megfelelő a belseje.

Más:

Leírhatnád hogy kell-e monitor és perifériák.

2017. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kellenek perifériák,azok már vannak,táp amúgy Be quiet dark rock pro
2017. jún. 20. 20:56
 7/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Szerintem troll kérdés és innentől ignorálni kéne mert a Be quiet dark rock pro nem táp hanem hűtő. :W
2017. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a táp nagyon jó lenne ha létezne

VGA-ból GTX 1070 lenne az igazi ha kapni lehetne.

A VEGA-ig várj szerintem, érdemes.

Addig is:

ASUS B350 Plus

AMD Ryzen 5 1600X + Raijintek Ereboss

...

Nem szánok időt a troll kérdésekre.

2017. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés,komolyan kérdezem.Akitől rendeltem azt mondta hogy táp...(még nem kaptam meg)szóval akkor mondjátok milyen tápot vegyek?
2017. jún. 20. 21:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor most van vagy nincs táp, döntsd el.

Cooler Master Masterwatt Maker 1200W.

2017. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!