Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítségetek szeretném kérni.1...

Segítségetek szeretném kérni.175000 forintból milyen számítógépet tudnék összerakni (játszás szempontjából)? Vannak-e ilyen oldalak amik tipikusan ezzel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Például itt a hardveres kategória, minden második kérdése ezzel foglalkozik szóval itt is összerakunk neked konfigot.

Csak írd le hogy mi kell hozzá.(perifériák,monitor stb.)

2017. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PCX, Compker, Ipon stb. Vagy ott a hardverapró, ahol sok kereskedőtől új cuccok is vannak a bolti ár alatt. Például csakmisster eladótól MSI B350M PRO-VDH + Ryzen 1400 + MSI GTX 1050 TI 4GT OC kb. 115 ezer forint.


A többi mondjuk lehet PCX-ről:

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX 14k

Kingston 8GB DDR4 3000MHz HyperX Savage 25k

Be quiet! Pure Power 10 400W BN272 18k

Zalman ZM-T4 7k


4 ezerrel léptem túl a keretet, ha még belefér. Ha nem, van egy olyan lehetőség, hogy CM Masterwatt Lite 400W tápot veszel 6k-val olcsóbban.

2017. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A számítógép mellett szükségem lenne még egy monitorra is , ám ott bőven elég valami olcsó, esetleg használt is. Ennek tekintetében segíthetnétek nekem összerakni ebben az árban! Köszönöm szépen a segítségeteket.
2017. jún. 21. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak G4560 fér bele, egy B250 lappal, pl. Gigabyte D3H, viszont oda elég egy 2400 MHz-es memória is.

Monitor pl:

[link]

[link]

Vannak még, de én mindenképp valami IPS panelest vennék. 0 értékelésű eladókkal óvatosan.

2017. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!