Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximum 200k-ért milyen gépet...

Maximum 200k-ért milyen gépet tudok venni?

Figyelt kérdés

Nem akarok videót vágni se streemelni de azért olyan gépet akarok ami nagyon szakít. Inkább Inteles vagyok processzor terén, de meghallgatom bármilyen véleményt. Nem vagyok jártas ezen a téren csak minimálisan. Írnátok teljes configokat árakkal?

Ház,tápegység,alaplap,processzor,memória,videókártya, ssd,hdd,hűtőventilátor(ha szükséges),optikai meghajtó.

Érdemesebb inkább készen venni a gépet vagy tegyem össze magamnak a ti véleményetek vagy ötletetek alapján? Ha választani kell szerintetek laptop vagy asztali PC?



2017. jún. 21. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Itt a 2-3-4. válaszokat érdemes figyelembe venni, 1500x-et ajánlok ebben az árkategóriában.

Mindenképpen magadnak érdemes összerakni, mert úgy olcsóbb és ami a fontosabb, hogy nem kerülnek bele gagyi alkatrészek (pl tápegység).

Laptopot csak akkor éri meg venni, ha fontos a hordozhatóság, különben jóval drágábban kapnál ekkora teljesítményt...


Az SSD jó lenne, olcsóbb gépház esetén, pl Zalman Z1 neo vagy RAIJINTEK Arcadia esetén, 8Gb RAm mellett talán még az SSD is beleférne...

2017. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajálom de leírtam hogy Inteles vagyok.
2017. jún. 21. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


[link]


[link]


Egyébként játékok terén kb. egy szinten van a kettő, mint ahogy az a videóban is látszik. A Ryzen mellett csak az szól, hogy könnyedén OC-zható, jóval alacsonyabb CPU kihasználtság mellett hozza azt a szintet FPS-ben amit a konkurens i5. Pl Ryzen 70%, i5. 100%... így időtállóbb lenne mindenképp, na meg renderelés, tömörítés stb-ben jobb a Ryzen.


Na de ha nem akarsz AMD-t oké, az első válaszomban található mellékelt linken az első válaszban az ajánlott i5 7500-as konfig teljesen korrekt, jó összeállítás, bátran megveheted.

Egy gtx 1050 ti szintű kártya mellett úgyis teljesen fej-fej mellett lenne az FPS a mai játékok 95%-ában a két processzort összehasonlítva...

2017. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!