Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS z170-A alaplap bele...

ASUS z170-A alaplap bele Tettem egy 1080ti videokártyát azóta az XMP funkció nem akar működni, bekapcsolom vagy nem kapcsol be a számítógép vagy pedig a hang kuka.1070 Sli esetében nem volt gond. Videokártya, alaplap vagy esetleg memória probléma?

Figyelt kérdés
Egyszer már Feltettem ezt a kérdést hogy sajnos rosszat töröltem ki ezért Bár válasz eltűntem Igen fontos lehetne.

#videokártya #alaplap #Asus #Z170-A #bele Tettem egy #t azóta az XMP #funkció nem akar működni #bekapcsolom vagy nem kapcsol be a számítógép vagy pedig a hang kuka. #1070 Sli
2017. jún. 22. 14:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyszer már feltettem ezt a kérdést de sajnos rosszat töröltem ki pár válasz elég biztató volt benne.
2017. jún. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!