Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnék a Fallout 4 -hez...

Hegedűs Márk kérdése:

Hol tudnék a Fallout 4 -hez gépet összeállitani a legolcsóbban? többi lent

Figyelt kérdés
Egy olyan gépet szeretnék összeállitani amin a fallout 4 elfutna. A ház megvan és van 8gb ddr3-as ramom is már csak egy alaplap egy video kártya és egy proci kéne. Annyira nem értek a hardverekhez ezért fordultam ide. Ha valamit kifelejtettem akkor nyugodtan kérdezhettek válaszokat előre is köszönöm.

2017. jún. 23. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos most nem vagyok gépközelben, ezért nem tudok neked összerakni semmiféle gépet, de biztos vagyok abban, hogy nemsokára valaki ír egy konfigot.
2017. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztán mennyit szánsz a gépezetre?
2017. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legolcsòbban a lënyeg az hogy elinduljon a fallout 4 és tudjak vele jätszani
2017. jún. 23. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Most kb. sehogy, mert minden értelmes videokártya vagy nem kapható, vagy 100 ezer körül kezdődik az ára. Esetleg még egy 1050 Ti megkapható viszonylag olcsón, de ott már komoly kompromisszumokat kell kötni. Kis felbontás, alacsony-közepes grafika.
2017. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!