Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik procit és lapot vegyem...

Melyik procit és lapot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok jelenlegi lapom meghalt, kinéztem kettő újat használtan találtam két ajánlatot ami felkeltette az figyelmem,szóval kérdésem melyik jobb melyiket érné meg jobban megvennem..

#A:

Proci i7 3930k + 16gb ram + ASUS X79 Rampage IV Formula

Ár: 105ezer


#B:

Proci i7 7700k + MSI Z270 Gaming M7 130ezer



Még annyit hozzáteszek itthon is van 16GB DDR3-mas memóriám és egy 1060 6gb strix megy mellé, na meg ha a 7700k-t veszem meg akkor memória is kell új de ha jóval erősebb akkor gond nélkül leváltom DDR4-re a memóriát is kérdésem hogy melyikre érné meg jobban beruházni.


2017. jún. 24. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy jóval erősebb az túlzás, de akkor is azt venném, ha pár év múlva meghal az alaplapod sokkal valószínűbb hogy találsz hozzá másikat(ezek a procik meg játékra megfelelőek lesznek még egy darabig). Személy szerint inkább vennék újan ryzen 1600 at, olcsó b350 lappal és 16gb rammal, ez is kijönne 130-140 körül ha mindent boltból veszel is. AM4 hez érkezik még két új generáció, na meg 6 mag 12 szál vs 4 mag 8 szál, hardverapróról még egy 1700 is beleférhet, el nem tudom képzelni hogy miért venne bárki is i5\i7 et ilyen árakon.
2017. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!