Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem gamer laptopot...

Tudnátok nekem gamer laptopot ajánlani ami ezzel a konfiggal kb. egyenlő teljesítményt nyújt?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemista leszek és valószínűleg albérletbe/kollégiumba fogok költözni, az asztali gépem nem tudom magammal vinni. Fontos lenne viszont, hogy legyen egy laptopom, ami kb. ugyanannyit tudjon mivel YouTube-on videózok. Heti 3-4 videót csinálok és mivel elég szép bevételt hoz ezért nem szeretném abbahagyni. A mostani gépem konfigja a következő:

- ASROCK Fatality H97 Killer

- INTEL Pentium gG3258 3.20 Ghz 1150 BOX

- HyperX 8GB DDR3 1600Mhz

- Chieftc iArena 500W GPA-500S8

- NVIDIA GeForce GT730 2GB

- Samsung 250 GB 850 EVO SATA3 2,5 MZ-75E250B/EU SSD


Ez a gép nem egy atomerőmű, viszont amilyen játékról én videókat készítek arra tökéletesen elég, így laptop terén is kb ilyesmi kellene. Előre is köszönöm a válaszokat :)


2017. jún. 25. 13:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!