Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra hővezető pasztáztam a...

Újra hővezető pasztáztam a vidikarimat, szépen letakarítottam róla a gyári régit és újjat vittem fel rá. De a hőmérséklet átlagosan 10 fokkal nőtt a művelet után. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Többször megismételtem a műveletet, próbáltam kevesebb pasztával, többel, de az eredmény mindig ugyan az volt. Lehet hogy a paszta minőségével van baj ? :/ (Valami noname kínai cucc)

2017. jún. 26. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 26. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
+10 fok még a leggagyibb pasztával se lesz. Rosszul raktad vissza a hűtést, vagy nem számoltad bele az aktuális szobahőmérsékletet.
2017. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen jól van fent a hűtés, már néztem :(
2017. jún. 26. 17:41
 4/7 A kérdező kommentje:
mostmár csak 5-6 fokkal nagyobb mint volt, a régivel 60-61 fok volt max terheltség alatt, most az újjal pedig 65-66 fok. Ez már lehet a gagyi hőpaszta miatt ? Vagy még így is nagy az eltérés ?
2017. jún. 26. 18:12
 5/7 Hominida ***** válasza:
Igen, lehet a paszta a hibás. Fogkrémmel ennél sokkal rosszabb eredményt kapnál, hát ez a paszta valahol félúton lehet. Az újrapasztázás egyfajta hobbi, úgy látom sokszor, pedig csak akkor kell a hűtőhöz nyúlni, ha a mért hőmérséklet emelkedik.
2017. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hűtőborda nem fekszik fel rendesen a GPU-ra. Ellenőrizd, hogy minden pontosan a helyén legyen és minden csavart meghúztál-e rendesen.
2017. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen , már bánom , csak éppen kivolt szedve a gépből aztán úgyvoltam vele akkor már újra pasztázom. A csavarok jól megvannak húzva. Végülis a hőmérséklet így is teljesen jó csak azért gondoltam megkérdezem hogy normális-e ez így.
2017. jún. 27. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!