Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne a jobb tápegység?

Ati97 kérdése:

Melyik lenne a jobb tápegység?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A gépemben egy winchester van processzor g1820 vidi karinak most jönne egy gtx 1050



2017. jún. 28. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen gépbe szerintem mindegy. A CX akkor jobb minőségű valamivel, hogyha ugyanaz belsőre, mint a 450M, csak fix kábelekkel, ezt viszont nem tudom.
2017. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tudsz más vagy jobb tápot ajánlani azt is megköszönném.:)Kb.:Egy 16k-t szánnék a tápra.De lehet elég lenne ehhez a konfighoz egy kisebb táp is.
2017. jún. 28. 19:00
 3/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Azt hiszem, hogy válaszoló206 (vagy valami hasonló a nickneve) szokta ajánlganti a Masterwatt Lite-ot.

Azt nem tudom ,hogy használja-e. Hiszen a legtöbb itt válaszoló (köztük én is) úgy ajánlgat tápokat ,hogy nem használja őket, csak tesztek alapján tájékozódik.


Viszont, én egy Corsair CX450M felhasználó vagyok. Összehasonlítottam egy Cooler Master Elite Powerrel, és számomra a végtelenségig stabil tápnak tűnt. [link]


Kérlek vedd figyelembe a személyes tapasztalataimat!

2017. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Még ezeket néztem.De nem tudom,h esetleg egy 400 as táp elég lenne -e.

2017. jún. 28. 19:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Gép fejlesztésről a későbbiekben még egy i3-at szeretnék beszerezni majd meg 4 GB-ramot még +ba a mostani 4GB-hoz.Nem tervezek több HDD-t vagy SSD-t.
2017. jún. 28. 19:04
 6/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Ha megnézted a tesztemet, láttad a(z) Elite Powerből kijövő feszeket. Igazából ezzel a táppal nem is a feszek a bajok ,hanám a magát a tápot védő alkatrészek hiánya. A fáma szerint ennél még a B széria is gyengébb.

A Chieftech Smart szériáját szivesen ajánlják olyanok mint Shadow Warrior és Devonersal (youtubeosok). (Véleményem szerint ők szakbarbárok.) A lényeg ,hogy a Smart széria amúgy sem ajánlott.


Ha szintén elolvastad a tesztemet, megtudod ,hogy az én konfigom aminek jóval nagyobb TDP-je van mint a tiednek se fogyaszt 190 wattnál többet a CX-el, míg az Eltie Powerrel 10 wattal többet fogyasztott. Egy jobb tápegység kisebb fogyasztást is jelent.

2017. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Még várok hátha valaki még ír valamilyen véleményt személyes tapasztalatot esetleg.Vagy valami hasonló 450-500W-os tápot.
2017. jún. 28. 19:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Még esetleg a hexán gondolkodtam azt is eléggé szokták emlegetni.
2017. jún. 28. 19:15
 9/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A Hexa nagyon jó táp volt. Most itt a Hexa+, olyan mint egy második kiadás. Osztott ágas. Rosszabb mint a CX, ezt az ára is tükrözi. Ha osztott ágas tápot szeretnél, megveheted, de a CX sokkal jobb.
2017. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

És erről vélemény?

[link]

2017. jún. 28. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!