Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki meg tudja magyarázni,...

Valaki meg tudja magyarázni, hogy a BestByte miért ilyen k***a drága?

Figyelt kérdés

Konfigújítás előtt állok és nézegettem processzorokat. Rá is találtam a pcx-en 32k-ért egy i3 6100-asra, amiről mindenkinek nagyon pozitív véleménye van. Kíváncsiságból megnéztem más oldalakon is milyen árban van, kezdve a BestByte-al és erre ez fogadott: [link]

47 ezer? :D

Az i5 7400 meg valami 70 iksz ezer körüli, pcx-en meg 52k. Valaki meg tudná nekem ezt magyarázni?



2017. júl. 4. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert igy is van eleg vevojuk, akikbol megelnek. Nem kell ezzel foglalkozni, vedd meg ott ahol olcsobb, ennyi.
2017. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
i3 6100 nem buli, helyette G4560.
2017. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy a www.arukereso.hu -n is nézz szét, mert ott több bolt ajánlatait is összegyűjti az oldal a keresett termékre.
2017. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bandi1214 ***** válasza:
Van ami olcsóbb itt mint máshol de a garanciáztatás....rémálom.
2017. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi városunkba is van. Részemről a Bestbyte nagyon fos árak szempontjából. Itt akárhányszor bármit venni akartam semmi nem volt a boltba. Csak rendelni lehet szinte. Katasztrófa az egész... Inkább rendelek otthon a netről fényévekkel olcsóbban
2017. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemrég értékeltem egy terméket az oldalukon, amit elég drágán árultak, de jobb híján ott vettem meg, mert bíztam az eladó hozzáértésében. Itthon kiderült kis idő múlva, hogy hibás a termék (sokáig nem tudtam, hogy mi okozhatja a problémát), de legalább is nem az elvártnak megfelelően működik. Szóval, miután többszöri próbálgatás és utánajárást követően kiderült, hogy ez az átalakító kábel a hibás, értékeltem az oldalon, hogy más ne járjon úgy, mint én. Semmi olyat nem írtam a két csillagos értékelésbe, ami nem fedte a valóságot, mégis csak egy kis ideig hagyták fent, aztán ma láttam, hogy letörölték (értékelés még nem érkezett). Ennyit a cégről, azt hiszem ez mindent elmond.
2017. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem csak drága, de még garancia sincs.

ha probléma adódik futhatsz a pénzed után

2017. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!