Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen lelassul a laptopom,...

Hirtelen lelassul a laptopom, miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Most nyaron jelentkezett egy olyan problema , hogy hirtelen lelassul a gepem mikozben jatszom . Az erdekes az egeszben , hogy ha alvo uzemmodba rakom , majd ujra belepek akkor megy rendesen . Gondoltam arra is , hogy tulmelegedik de kulso hutom is van es a laptopom is uj , tehat meg a beepitett huto is rendesen mukodik .Tovabba amikor utoljara ezt csinalta nem is volt olyan meleg, persze ereztem , hogy dolgozott de egy normalis homerseklete volt , regebb sokkal jobban kimelegedett es semmi baja nem volt , ejjeleket jatszottam vele vegig . A nyari homerseklet lehet az oka ? Esetleg mas ? Mit tehetek ellene ?

#laptop #lelassulas
2017. júl. 5. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem túlmelegedés akkor szoftveres gond.

Lehet Windows Update is ami háttérben dolgozik.

Vagy akár egy kellemes kártevő is ami a játék Crack -el kaptál. :-)

2017. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A regi operacios rendszeremen , a reg megszokott jatekaimmal soha nem volt ilyen , csak most nyaron jelentkezett a problema . :)) Azota operacios rendszert is csereltem , de nem segitett .
2017. júl. 5. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha OS -t is újra telepítettél, és a hiba továbbra is meg van, akkor hardver gond.

Bár ezt nehéz lesz bizonyítani a garanciáztatáshoz.

2017. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyár=meleg. A laptopokat 2-3 évente teljesen szét kell szedni és kitisztítani újra hűtőpasztázni.
2017. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg megvarom , hogy jarjon le a nagy meleg , es ha azutan is csinalja , akkor vissza fogom vinni . Valoban nehez lesz bizonyitani , de megprobalom majd . Koszi az eddigi valaszokat ! Esetleg valami mas otlet ?
2017. júl. 5. 16:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak > Szerintem nem szabadna ezt csinalnia , meg 1 eves sincs .
2017. júl. 5. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat , megtalaltam a megoldast ! Most mar tudom , hogy hogyan veszeljem at a nyari idoszakot . :)) Egy kis beallitgatas az egesz .
2017. júl. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!