Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop mennyire alkalmas...

Ez a laptop mennyire alkalmas napi 1 órás játékra?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az egyetlen, ami a kereten belül van, és amennyire én értek hozzá, játékra való. Az sem baj ha kicsit laggol, mert mint mondtam, nem használnám sokat játszani. Aki tudna segíteni annak megköszönném :)



2017. júl. 5. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy naponta 1 órás játékra elég lenne-e, hanem MILYEN játékra. Minecraft? Lol? Overwatch?
2017. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaa. Bocsi :D Star Stable Online
2017. júl. 5. 18:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Arra bőven.
2017. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És bocsi hogy megkérdem, de mi alapján lehet mondani hogy jó erre a játékra? Milyen tulajdonságait kell nézni?
2017. júl. 5. 18:55
 5/17 anonim ***** válasza:

Itt nem a játékkal lesz a fő probléma, sokkal "lejjebb" kell ásni a bajok forrásához. Ezzel a géppel netezni is szörnyű lesz. Ha 90 ezer Ft a keret, akkor használt üzleti gépet kell nézned, nem ilyen hulladékot. Pl. HP Elitebook, Lenovo Thinkpad, Dell Latitude szériák. Ezek a gépek 4-5 éve félmillás konstrukciók voltak, és amelyik példányt ma 90-ért utánad dobják, az is négyszer lenyeli keresztben ezt az Ideapadot. Hardverben, kijelzőben, anyaghasználatban, billentyűzetben, strapabíróságban, driverezettségben, mindenben. Természetesen garanciával is kérhetőek, csak a lényeg hogy kifejezetten laptopokkal foglalkozó üzletben válassz, pl. laptopsystem.hu, laptopszalon.hu stb.


Na persze én a helyedben már azt is meggondolnám, hogy kell-e egyáltalán laptop, nem elég-e az asztali gép. A laptop a kompromisszumokról és a hordozhatóságról szól, de ha nem fogod hurcolni házon kívül sehová, akkor egyértelműen az asztali gép a nyerő, abból élhető példány is összeállítható 90-100 ezerből bőven.


Persze te tudod, neked mi kell. Én csak megpróbáltalak megkímélni az általad linkelt rettenttől :)

2017. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ennyire rossz? xd

Egyébként 100 E a keret. Vagy ha pár ezerrel több, az sem baj. Köszönöm, akkor még keresgélek. Laptopszalonon már megnéztük, de nem nagyon találtam olyat ami jó...

2017. júl. 5. 19:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge, netezésre sem ajánlanék 150 ezer alatti laptopot, maximum használtan.

Egyébként jól mondják: ha nem utazgatsz, nem szükséges a gépet hurcolásznod, akkor neked ennyi pénzből egy asztali gép éri meg. Erősebb, tartósabb, kevésbé problémás. Persze ahhoz kellene egy monitor is.

2017. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Komoly? :)


Itt van kapásból három HP, egyik 14,1"-lal, a másik kettő pedig 15,6"-os kijelzőmérettel.


[link]


[link]


[link]


Van amelyik nem magyar billentyűzetes, de nagyon szépen átmatricázhatók ha zavar. Az akksijuknak nem szokott gondja lenni, de ha tutira akarsz menni, kérdezz náluk utána. Ennyi kompromisszumot megér a dolog (tapasztalat), és legalább egy masszív, fémházas eszközöd lesz, az Ideapad meg a legtöbb ember keze alatt egy év alatt széthullik, mert semmi szerkezeti tartása, logikus kialakítása nincs az egésznek. Sok gépnél még a csavarok is műanyag foglalatban vannak benne... na, az aztán a hímes tojás, ha erősebben püfölöd a billentyűt akár átnyomhatod a ház alján a gombot is :)

2017. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Használt laptopon gondolkodom, ezt találtam egyelőre: [link]


Esetleg ez?

2017. júl. 5. 19:11
 10/17 anonim ***** válasza:

#5 és #8 vagyok.


A Thinkpadek is jók, főleg az x20 szériáig. Sokak szerint az x30 szériától kezdve kezdtek elqrvulni kicsit a Lenovonál.

Az általad linkelt T420 kiváló gép (az Ideapadhoz képest mindenképp), de a szakma nagy általánosságban jobban szereti a HP Elitebookokat. Elvileg megbízhatóbbak, ezért is mutattam azokat. De nagyon mellé egyikkel sem lőhetsz, majdnemhogy mindegy, mit választasz, ez nem az a szint, ahol orbitális gondok lehetnek :)


Amelyik jobban tetszik...

2017. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!