Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eldobhatom ezt az alaplapot...

Eldobhatom ezt az alaplapot vagy még menthető?

Figyelt kérdés

Alaplap típusa: asus a8n-vm/s


Kétféle hibajelenség van.Ha a 4 tűs csatlakozót (kocka alakú) rádugom az alaplapon lévő ATX12V-re akkor bekapcsolásnál felpörög egy kicsit a processzor ventilátora és le is áll,semmi nem kapcsol be (Egyáltalán normális dolog ez?) Az alaplapon a zöld led ég


Ha nem dugom rá a 4 tűs csatlakozót az ATX12V-re akkor beindul a gép de se kép,se hang.Azt szeretném még hozzá tenni hogy már eleve úgy kaptam a gépet hogy a tápegységhez nem tartozott 4 tűs csatlakozó,de az alaplapon van ATX12V foglalat. Integrált és bővített videókártyával se jön be semmi


Még sípolást se hallok.Másik tápegységgel is próbáltam amihez tartozott 4 tűs csatlakozó is,de azzal se ment.Az alaplapon 20 tűs főcsati van,próbáltam 20 és 24 tűs táppal is de sehogy se megy


Valószínűleg akkor az alaplap szállt el?Nem lehet vele már semmit sem csinálni?Már csak azért is kérdezem mert szerintem elvileg attól még el kéne indulnia hogy rádugom a 4 tűs csatlakozót az ATX12V-re


2017. júl. 7. 13:44
 1/3 csabafull20 válasza:
Valószínüleg.
2017. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabafull20 válasza:
Elszállt az alaplap, nekem is volt ilyen egy LGA775-ös ASUS alaplappal, ugyan ezt csinálta.
2017. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De az is elképzelhető hogy a processzoral van a baj nem? Mert ha kiveszem a processzort akkor beindul a gép akkor is ha a 4 tűs csatlakozót bedugom az ATX12V foglalatba. Ha visszateszem a procit akkor meg nem indul be,csak akkor ha kihúzom a 4 tűs csatlakozót az ATX12V foglalatból de úgy meg nem indul el a rendszer,csak a gép megy


Lehet processzor csere segítene?

2017. júl. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!