Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnék laptop alkatrész...

Honnan tudnék laptop alkatrészeket beszerezni?

Figyelt kérdés

Olyan helyzet előtt állok,hogy van egy 'rossz' MSI CR620 típusú laptopom.Az egyetlen baj az vele,hogy a kijelző tartó zsanérjai megfeszültek én marha meg annyira feszegettem hogy letörtem a kijelzőt...A kérdés az lenne hogy hol lenne érdemes alkatrészt keresni hozzá? Már keresgéltem az interneten kijelző burkalat néven de sikertelenül...Vaterán is néztem már ott sincs semmi...Valami tipp/ötlet?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 7. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

laptop bontót keress vagy adj fel hirdetést, hogy keresed ezt az alkatrészt.


Másik ötlet, hogy írsz az MSI mo-i szervizének, hogy mondják meg mi a szerviz alkatrész száma és rákeresel az alapján a neten.

2017. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebay!

Mi tört el? A zsanér (hinge), vagy csak a burkolat (cover)? A zsanérok darabja 1500-2000Ft kb., a burkolat kicsit drágább történet.

2017. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A zsanérok megfeszültek a burkolat peddig eltört a zsanéroknál.Mikor haza érek rá keresek.
2017. júl. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!