Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata lenovo laptopról?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki

[link]


Esetleg hasonló árban jobb?

Lenovo megbízható márka?


Választásom intel i5, ssd, dedikált kártya végett esett erre



2017. júl. 8. 20:41
 1/3 Derwer ***** válasza:

Minden márkának van belépő, közepes, üzleti és prémium minőségű termékei is. (Kivéve Apple) Tehát márka alapján nem lehet mit mondani.

Ez egy ideapad, ami alsóbb kategória, thinkpad az üzleti, magasabb. Én ököl szabálynak azt szoktam mondani, hogy 150-200k egy normális minőségű laptop, alatt nagyon veszélyes a dolog. A 140k persze nem jelent egyből bajt, lehet akciós... És a 2ev gari is bizalomgerjesztő. (Az anyaghasználat meg elriasztana engem.)

2017. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van, akkor lássak egy újat, amikor behajítom a Dunába! Tajvani műanyag gagyi, gyári hibás már a boltban is. Nehézkes a szervizelése. Hét hónap: merevlemeznek annyi, akku rossz, töltő rossz. Garancia szervíz Budaörsön, három hét! Eladni se tudom, a kutyának se kell. Félredobtam, vettem egy 4 éves, külföldről behozott használt X-es Thinkpadot (üzleti laptopot). Ez a minőség.
2017. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapad: csak a nevében márka, kinai-tajvani ócska gagyi! Nehogy megvedd.
2017. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!