Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az ember GPU programozáshoz...

Ha az ember GPU programozáshoz, számításokhoz, pl. deep learning használ GPU-t, akkor milyen paraméterek szerint érdemes választani?

Figyelt kérdés

#programozás #GPU #inferencia
2017. júl. 9. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Deep learning-hez a volta v100 lenne a legjobb, de kétlem hogy azt az 1 millió dollárt ki tudnád fizetni


Egyébként szinte ugyanaz mint játékhoz, csak itt fontosabb a sok memória

2017. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb 500ezer forintig kéne, tehát szerinted a memória a lényeg? mármint melyik memória, mert ott is van sokféle, nem? cache meg miegymás. És van egyáltalán választék, vagy nincs, mert mindent játékhoz gyártanak? tudsz egyet ajánlani?
2017. júl. 10. 09:16
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha jól tudom a legtöbbet felvásárolják a bitcoin bányászok, vagy az nem ez a kategória?
2017. júl. 10. 09:17
 4/5 A kérdező kommentje:
ui: egyébként azt az egymilló dollárosat mihez gyártják? Sose értettem, ha már nem csak játékra gyártanak, mert ezt nyilván nem arra, akkor miért nem specializálják/optimalizálják sokkal jobban? Tudományos célokra egy csomó hardweres optimalizálás jól jönne, és szerintem mostmár ennek is bőven lenne piaca. Pl. lehetne hibakövető számábrázolás, csak hogy egy példát említsek.
2017. júl. 10. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a memória sáv szélessége (igen tévedtem tegnap, de elég késő volt)


az 1080ti-nek van a legnagyobb.


Abból tudsz venni 2-t és sli be kötni


Olvasd el ezt : [link]

2017. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!