Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most akkor az xbox one s jobb...

Most akkor az xbox one s jobb grafikát és több fps-t bír mimt a sima xbox one?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam ezt egy videóban, de semmilyen összehasonlítási alapom nincsen, ráadásul sehol se találok se cikket se videót erről a neten. Az a baj hogy megszívtam a PS4-el, nem vagyok megelégedve a teljesítménnyel (sokszor beszaggat) és a kontroller sem a kedvencem.(nem tudom mi okozza de xbox 360on sokkal jobban tudtam célozni, a gombok nevei és elhelyezkedése is kényelnesebb volt)

Vannak jó dolgai, de egyik sem tud hozzá ragasztani.


2017. júl. 11. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:

"Xbox One - CPU: 1.75GHz 8-core AMD Jaguar, GPU: 1.31 TFLOP AMD Radeon, 8GB DDR3 RAM

Xbox One S - CPU: 1.75GHz 8-core AMD Jaguar, GPU: 1.4 TFLOP AMD Radeon, 8GB DDR3" - [link]


"Xbox One S natively supports video output at 4K resolution, and high dynamic range (HDR) color using HDR10. 4K video can be played from supported streaming services and Ultra HD Blu-ray Disc, Games are upscaled from 1080p to 4K." - [link]

2017. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy nagyon minimálisan erősebb az S, a legtöbb játékban észrevehetetlen a különbség. Nem tudom melyik játékról van szó, de ha zavar, hogy szaggat akkor most ősszel fog kijönni az Xbox One X verzió ami 4Kban játssza le a játékokat, de ha csak sima HDTVd van akkor is látványosan szebbek és gyorsabbak lesznek a játékok. [link]


Az Xbox S és a PS4 kb egy szint, a PS4Pro egy kicsit erősebb és az Xbox X sokkal erősebb. Mindegyiken fut minden játék, de az erősebb gépeken nagyobb felbontással és FPSel.

2017. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi az infot.

Hat a dying light peldaul eleg durvan szaggat :D.... meg ugy kb minden kibb grafikaju jatekon erzem hogy egyaltalan nem fix az a 30 fps

2017. júl. 12. 03:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb konzolos játékban gyakran leesik az fps vagy a felbontás ezen javíthat ha az erősebb fajta gépet veszed, de ott is előfordul, hogy azon sem fut olyan jól csak jobban.


Például az EA frostbite motoros játékok szinte mindig lejjebb veszik az fpst és a felbontást ha túlságosan sok minden történik egyszerre minden gépen. TALÁN Xbox Xen majd már rendesen fog menni, de jelenleg pl PSen úgy van, hogy ha túl sok minden történik a 60fps (amire alapból be van állítva a játék) sima PS4en leesik 30ra, Pron meg csak 40-50re tehát az sem bírja. Persze Pron játszani multit az ilyen játékoknál így is elég nagy előny, mert jobban fut és hamarabb látod meg mi történik mint az ellenfél és jobban is tudsz reagálni rá.

2017. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsi, nem azt akartam írni hogy "kibb", hanem hogy "jobb"


Egyébként nekem emiatt nagy csalódás volt a PS4... Anno az xbox 360 sem volt makulátlan, de sokkal jobb minősége volt ilyen téren.

2017. júl. 12. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a generáció elég gyengére sikerült. Míg a 360-PS3 gépekben még viszonylag egyedi belső felépítés volt amiben bőven volt tartalék mert csúcs szint volt amikor megjelent, a mostani gépek már inkább csak összerakott PCk, pl a videokártya már akkor nagyon elavult volt amikor kijöttek. A PS4Pro is lényegében csak egy kis teljesítmény emelés volt, az Xbox Xen már jobban belenyúltak és egyedi a kialakítása - leginkább a videokártyáé - de pl a processzor ugyanúgy az a régi elavult fajta ami az Xboxben és a PS4ekben van... majd kiderül mennyire bírja az új gép a 4Kt
2017. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!