Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy i5-4460 hány évig "bírja...

Egy i5-4460 hány évig "bírja még ki"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Közepes használatról van szó, az esetek többségében csak játék közben van kihasználva, de nem igazán vélek felfedezni sem lagot, sem ilyesfajta dolgokat, maximum videókártya felől. Szerintetek kibír még 1-2 generációnyi időt? (Hülyén fogalmaztam, sajnálom, így sikerült.)

2017. júl. 12. 12:27
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Gondolj bele, 3 éve még Q6600-ak is tök elegek voltak. Mikori is a 6600? 2006-os? Mennyit is bírt ki? 8 évet? Mikor is jelent meg a 4460? 2014 második negyedévében. K akkor szerintem megéri még a 11. generációs Intel procikat is.
2017. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az élettartamra vagy kíváncsi, vagy hogy meddig fogja elvinni az újabb játékokat?

Előbbi én azt mondanám hogy több év, utóbbira meg hogy az igényeidtől függ.

2017. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőven elég lesz még jópár évig, főleg általános felhasználásra. Mivel a legtöbb most megjelenő játék már inkább videokártya igényes ezért azt mondom játékra is még 4-5 évig elég lehet.
2017. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem igazán vagyok jártas a 2013-14 -nél előtti processzorok terén sajnos, így nem tudtam pontosan, hogy mekkora mértékű az avulás ilyen téren.
2017. júl. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!