Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Hyperx...

Mi a véleményetek a Hyperx Cloud Revolver S gamer headsetről?

Figyelt kérdés
Csak azért mert árban ugyanannyi mint a Steelseries Arctis 7 és nem tudom hogy melyiket vegyem meg?

#Gaming #HeadsetHyperx?Revolver #Arctis?Steelseries
2017. júl. 12. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb. két hete próbáltam ki szobatársamét (a fent említett HyperX van neki). Neki nagyon tetszett, nekem egyáltalán nem. Bár ez valószínűleg azért van, mert ő rendeltetés szerűen használta (játékra) én meg nem (zenehallgatásra). Viszonylag nagy a torzítása, kb. mint egy 5000 Forintos normál fejhallgatónak, de ettől függetlenül nem borzasztó a hangminőség.


Egy kérdésem lehetne? Mi a célja az ilyen headset-eknek? (Komolyan kérdezem, tényleg nem tudom.) Ennyire fontos a legtöbbek számára a kompaktság? Csak mert ennyi pénzből jobban járna az ember, ha venne egy alap fejhallgatót (mondjuk egy Shure SRH440-t, ami szerintem kimondottan jó az árkategóriájában) és hozzá külön egy mikrofont.

2017. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!