Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tűnhetett az fps-m...

Gamepure kérdése:

Hova tűnhetett az fps-m League of Legendsben?

Figyelt kérdés

League of Legends max grafikán 60+ fps produkált a gépem kb 1 hónappal ezelőttig. Azóta 20-40, de van hogy 10 alá is esik... és nem áll vissza a régi 60+ra.... Nekem ez így játszhatatlan sajnos, nem tudom megszokni.


Grafikát levettem low-ra ez sem segített a dologban az fps nem váltzotott semmit. Már újra raktam minden Drivert (Driver Booster4 ) segítségével illetve az AMD oldaról letöltve a legfrissebb Driver is, de semmi.


Gép: AMD Athlon X2 240 2.8GHZ

VGA: Sapphire HD 5670 1GB DDR3

RAM: 4GB


A gépet kitakarítottam, minden csatlakozó a helyén, nincs fellazulva semmi. A gép nem melegszik.


CPU: 50 fokon van 100% terheléssel, játék alatt ez se meglegszik 45-nél fentebb

VGA: 40 fokot se éri el játék alatt


Ötlet, hogy mi lehet a gond? Azon kivül hogy dobjam ki a kukába és vegyek újat :) Tervben van karácsonyra... de addig is furcsállom hogy hova tűnt...



2017. júl. 14. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy régebbi VGA drivert, amikor még nem produkálta ezt.
2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megnézem, köszi a tippet.


A gond az hogy rendszertelepítés előtt is csinálta már, akkor még a régebbi drivert volt fent, gondoltam 3 év után időszerű lesz újrakrani a Win10-t, hátha amiatt csinálná... de sajnos nem

2017. júl. 14. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy megprobalhatod meg azt az opciot is bekapcoslni, hogy kliens bezarasa jatek kozben

Nagyon zabal

Nem azota kezdodott veletlenul hogy atvaltott mindenkinel az ujra?

2017. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, én a régi klienst használtam mert nekem jobb volt, mint ez az új. Egy próbt teszek vele. Köszi.
2017. júl. 14. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nézd meg az ágy alatt. Nekem a kis rafinált CS:GO fps-ek bújtak el oda
2017. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vicces vagy... :D Sajna nincs ott sem a kis huncut... Se régi Vga driver se LoL beállítás se Low grafika nem adja vissza a FPS-t.... Más játék ami gépigényesebb meg fut rendesen... Hiába raktam újra a játékot is az sem segít...


Az is fura hogy max grafon sé low grafikán is az FPS változatlan, még felbontásváltásnál is...

2017. júl. 14. 17:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvan a problémám... drága jó RIOT új Spec adott ki gépigény terén... a minimális VGA low grafikához HD 5670 1GB.... emiatt esett vissza az FPS, a drága jó frissítések miatt... De azért köszi a tanácsokat
2017. júl. 14. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Azert az vicces hogy igy felmegy a gepigeny es semmi valtozas nem lathato kozben :D
2017. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát a grafika vagy 2 éve nem változott kb... érhetetlen a növekedés de ez van, a kliens újjult meg aminek nem látni hasznát :D
2017. júl. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!