Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok-e nekem ajánlani...

Tudtok-e nekem ajánlani olcsón félig komoly VR sisakot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok nekem mondani olyan virtuális valóság sisakot, amely szép, tűéles képet ad, nem csak videójátékokat lehet rajta játszani, és nem kerül többe 40.000 Ft-nál? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 15. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2017. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.


A mobilokhoz készült VR szemüvegek mozognak ilyen árban, de gondolom, nem olyat keresel.


A tűéles képtől meg valamennyi VR szemüveg még nagyon messze van. Hiába legyen az 30 vagy 300 ezer Ft.

2017. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hogy a VR szemüvegek nem ütik meg azt a szintet, ami a tűéles képhez kell, de még a számítási kapacitás és a videovezérlők sem. Legalábbis én még nem láttam olyan játékot, ami olyan részletességgel kidolgozott grafikával rendelkezne, mint amilyen a való élet.
2017. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az olcso, alacsony fogyasztasu, alacsony fenntartasi koltsegu, megbizhato, jo teljesitmenyu, nem dohanyzo, jo allapotban levo auto mitosza es legendaja a minosegi VR szemuveg 40-ert. Nem letezik.


Bar biztos van valami kinai-vietnami-tajfoldi-koreai csingcsangmaki aliexpresszen ingyenes postakoltseggel, de inkabb nem vallalnam be. :)

2017. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A VRBox meg a BoboVR a favorit ott, kb négy darab ezres viszonylag elismert eladóktól. Külön érdemes legalább egy PS3 kontrollert szerezni mellé, meg nem árt meggyőződni róla, hogy nem driftel youtube 360 videók nézésekor szemüveg módban sem a telód.
2017. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ebből az összegből csak 1 lehetőséged van. Van MINIMUM egy s6 osod vagy annál jobb, ahoz veszel egy GearVR-t. Mobil vr esetén idézőjelben mindegy a vr headset ha gyenge a telód és alacsony felbontású és kis ppi vel rendelkezik, szal minimum 1440p. Én 1080p-s kijelzővel használom, így szemenként csak a fele a felbontás. Használható de nem tökéletes, mivel univerzális headset miatt az 5 colos kijelző kis field of view miatt nem a legjobb, látni a képernyő széleit. Számítógépes játékokat lehet használni, viszont a galaxy s5 max beállitások mellett nem bírja 60 fps el sem, vissza kell venni a trinus programon a részletességet hiába tolja a gép 100 fps fölött, szóval egy s5 ös sem tudja kiadni. Asszony s6 edge-ével is próbáltam, még az sem az igazi power teló erre a célra (pedig ha jól emlékszem 1440p-s a kijelzője, 1080p ben sem bírja tökéletesen max beállításokkal). Jó VR élményhez csúnyán zsebbe kell nyúlni, ha van egy erőgép pc-d német media marktból vegyél egy riftet 200 ért ez a legolcsóbb, de még nem sikerült se riftet se vive-ot próbálnom, szal azokról nincs tapasztalatom.
2017. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!