Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Láttam egy Seagate 1,5 TB...

JLCS kérdése:

Láttam egy Seagate 1,5 TB Expansion külső merevlemezt a tesco-ban 30000-ért. Ismeri valaki ezt a terméket?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A terméket nem de egy vinyónál általában az a mérvadó hogy mennyi az ára és a garancia rá. Lehet Seagate vagy WD vagy bármi más lehet hogy épp az a széria adja meg magát 1 hónap alatt de mehet akár 10 évig is.


Neten 30-ért 2Tb-s WD-t is kapsz...

2017. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már 28-ért kapsz 2 TB-osat: [link]
2017. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat- egy WD Mypassport 500Gb-m van,azonkívül egy Samsung 630Gb-m 2014,ill. 2011-ben vettem őket,és meg vagyok velük elégedve. De egy Adata HV620, 1T-s is van, ez piszok lassú az átmásolásoknál,időnként a gép sem ismeri fel.Úgy-ahogy,de működik. Seagate-m még nem volt.
2017. júl. 16. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Már nem azt a korszakot éljük, hogy hű de olcsó a tesco, jelenleg nem érdemes ilyen üzletláncokban vásárolni, sőt rohadt drágák. Pl a MediaMarkt a leg lehúzóbb, 1,5x árréssel dolgoznak nagyon sokszor. Vettem már hangszórót 10 000 ért ami az MM ben 16 000 volt


A neten keresgélj.

2017. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de drágának tartom. Nézz körül a neten; szerintem a WD-k ma jobbak (azért nem volt ez mindig így...).

Lehet, hogy egy jobb másfél teráshoz olcsóbban is hozzájuthatsz.

Jó keresést!

2017. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!