Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Xbox ONE-om amit nem...

Van egy Xbox ONE-om amit nem használok, de nem tudom hogy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2018-ig van rá garancia(MediaMarkt), 2015-ben vettem akkor még játszottam rajta.Adjam el?

576Kbyte-ba bevesznek olyan konzolt ami nem ott lett vásárolva?

[link]



2017. júl. 17. 10:18
 1/4 Captain Logic ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod, mit csinálj vele, passzold le nekem.
2017. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amig varod itt a valaszt, hogy beveszik-e, addig mar reg felhivhattad volna oket. :) Amugy nem tudom mennyire vasarolnak hasznalt termekeket, mert ok inkabb beszamitanak, ami azt jelenti, hogy:


"Az 576 üzleteiben lehetőséged nyílik spórolni játékaid és konzoljaid árán, ugyanis beszámíttathatod megunt darabjaid, amelyek árát levásárolhatod, vagy ha megtakarítanál egy keveset, böngészhetsz a mások által behozott, az újaknál olcsóbb használt termékek között."


[link]


Tehat HA csak eladni akarod, de vasarolni naluk nem, akkor szerintem nem veszik be, plane, ha a garancia mashova szol. Es majd meghirdetik ugy, hogy elado Xbox One, Media Marktos garanciaval? :D


Jobban jarsz, ha hardverapro.hu-n meghirdeted. Magyarul add el, igen.

2017. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz hogy felhívhattam volna őket.

[link]

Ezt elolvastam.

2017. júl. 17. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán egy üzlet van ahol készpénzre vesznek gépet (hasznaltkonzol.net kérdezz utána náluk én is csak hallottam), amúgy az összes üzlet úgy működik hogy a piaci ár alatt beszámítják a gépet 'bármilyen' vásárlásba náluk. Tehát lényegében kapsz annyi levásárolható forintot náluk amennyiért beveszik. Ha külön adod el valószínűleg többet kapsz érte viszont az üzletnek meg az az előnye, hogy kényelmes és viszonylag gyors. Az 576nál azt hiszem konkrétan fél óra se míg megnézik a gépet és utána már levásárolhatod amit akarsz, viszont ők meg az egyik legdrágább hely.
2017. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!