Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Playstation 4 kontroller...

A Playstation 4 kontroller ravaszaiban vane rezgőmotor?

Figyelt kérdés
Csak szeretnék egy Ps mert jobb mint az Xone és nem tudom hogy vane a Dualschok 4ben vagy a v2ben rezgőmotor?

2017. júl. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt azt írják van benne rezgő funkció

[link]

2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 19. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

#1: Nem írják sehol, ezt csak te képzelted hozzá.


A kérdésre válaszolva: Nem, nincs bennük rezgőmotor, csak az Xbox One kontroller ravaszaiban van ilyen. Hidd el, nekem van mindkettő.

2017. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Lejjebb tekersz a termékleíráshoz és a táblázatban benne van, hogy "vibrációs gamepad". Igen van mellé írva. De nem vagyok konzolos úgy hogy elhiszem neked.

2017. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4:: A kontroller két "fogantyújában" vannak a rezgőmotorok, nem a ravaszokban. Hidd el nyugodtan, több DualShock 4-et szedtem szét, mint te.
2017. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Nekem egy controllerem van az is féléve ppsspp-hez. Úgyhogy nem vagyok nagy szakértője a konzoloknak.
2017. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!