Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fikázák ennyire az...

Miért fikázák ennyire az amd-sek az intelt?

Figyelt kérdés

Miért fikázzák ennyire az intelt az amd fanok? Én inteles vagyok és szerintem a Ryzen széria sokkal jobb az amd prociknál.

Magokban megegyeznek, de tezstekben is látszik hogy sokkal erösebbek az amd-nél.



2017. júl. 19. 21:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mert túlárazott fos. Ha egy 1800x felveszi a versenyt az i9el akkor mi lesz ha kijön a Threadripper? Majd az Intel lejjebb viszi az árakat és nem lesz gond
2017. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Egy i9-el felveszi a versenyt? XD Röhögnöm kell ezen az intel mindig is erösebb lesz az i9 meg olyan erős lezs hogy egy amd se közelíti meg. Akkorse vennék amd-t ha ők fizetnének érte, az intel sokkal stabilabb is. Nem véletlen van minden youtubernek is inteles gépe, meg nézd meg hogy az intel mennyire elötérben van. Az intel is tudja milyen most az amd és lépni is fognak ez ellen.
2017. júl. 19. 21:29
 13/23 A kérdező kommentje:
Amugymeg melyik idiotának jutott eszébe hogy ne kocka legyen az új proci? XD Teljesen mqs hütő dog neki kelleni ezért is nem lesz mindegyik jó hozzá ergó márcsak ezért is nem fogják venni
2017. júl. 19. 21:32
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg örülj neki hogy van konkurencia a piacon, mert a most itt sokat mondogatott i5 7500/i7 7700 ára egyszer csak megugrana 20-30 ezret menne ám a sírás ezerrel. Akkor persze jó lenne az AMD.


A másik a jogvédett termék, intel rengeteg technológiát előre levédetett, úgy nehéz azért fejleszteni, hogy elindulsz azt nem szabad, akkor a 2. irány azt sem szabad, stb stb.


Szerintem jó lett az új Ryzen, a maga árában munkára, streamelésre is jó, de mindenki maga dönti el mit akar venni.


És nem, nem vagyok amd fan, itthoni gépemben i5 van, munkahelyiben meg ryzen, és szerintem mind a kettő teljesen jó.

2017. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem rossz annyira a ryzen csak ha valaki csúcs gépet épít vagy megbízható gép kell neki akkor intel melett fog maradni
2017. júl. 19. 21:42
 16/23 anonim ***** válasza:

Nyilván nem is a 2 milliós xeon szintet nézték, de a maga árában teljesen jól teljesít.

A piacnak is jót tett, lásd i5 7500, régen 65-70 ezerért ment, most 60 alatt van az ára, mert az intel is megérezte az eladások csökkenését.


Aztán mindenki válassza azt, amit szeretne, ezért szép az élet a kapitalizmusban.

2017. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne stabil az AMD proci? Mert megnéztél egy két inteles youtubert? Jelenleg ár értékben jobban megéri egy AMD proci, ha nem csak kockulásra veszed a gépet.

Ez nem is kérdés.

Egyébként eddig én is inteles voltam. De mivel látni, hogy ez most jól sikerült, butaság lenne az eddigi negatív vélemények/tapasztalatok miatt leírni ezt a szériát is.

2017. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én nem csak játékra használom a gépet.
2017. júl. 20. 14:02
 19/23 anonim ***** válasza:

Erőst gondolkodok,hogy lecserélem az i7 6700k-t ryzenre,márcsak a melegedése miatt.

Az i7 7700k-t meg nem javasolja az intel tuningolni,mert elolvad.

2017. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Húú az i9 olyan erős hogy egy 7700k lealázza játékokban.. Ha kijön a Threadripper akkor csak az intel fan vérpistikék fogják az i9-et venni de ajánlok nekik mellé egy serpenyőt is hogy tudjanak rajta tojást sütni mert még folyékony nitrogrénnel se fog 50 fok alá menni... alapjáraton xD
2017. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!