Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kis vélemény nyílvánítást kérni az alábbi laptopról, illetve két kérdésem is volna.

A gép:

Dell Latitude E6410

Proci: Intel Core I7 M640

Ram: 8gb DDR 3

VGA: Nvidia NVS 3100 (Quadro) 512 mb (teljes memóriája: 4 gb

HDD: 250 gb

Aksi: 5 óra telepről

Kérdéseim pedig a következők: Videókártyát tudok-e bele rakatni? Külső VGA is jó lenne, ha egyáltalán létezik ilyen...

A másik kérdésem pedig az, hogy HDD-t milyen módon tudok bővíteni? Nekem a 250 gb nem elég. Csak külsővel oldható meg? A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 19. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

a notebookokban 2.5 colos HDD van. pontosan ilyen a legtöbb külső merevlemez is, csak belerakják egy extra csomagolsába és kapsz hozzá egy USB kábelt, hogy rá tudd dugni a gépre.

[link]

Ez mind notebookba való.


A videokártya simán nem cserélhető, mivel rá van forrasztva az alaplapra, reball árát meg nem éri meg, mert az 30-40 ezer + áfa + az új videokártya (és akkor talán műkodni fog, ha nem, újra, arról nem is beszélve hogy 10 hónapot fog állni a szervizben mert nem fognak hozzá alkatrészt találni) abból már új/használt notebookot veszel ami erősebb ennél.

2017. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni? Játszani akarsz rajta?Ha igen inkább régiekkel vagy újakkal?


Ha nem akkor csak filmezésre? Mert arra bőven elég.Mennyi lenne az ára?

2017. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Már feltelepítettem néhány játékot.

Euro Truck Simulator élvezhetően megy közép-max grafikán, szagatt ultrán.

Train Simulator 2016: Élvezhetően megy alap grafikán.

Need for speed Carbon: Élvezhetően megy max grafikán

Counter strikeŰ: Élvezhetően megy max grafikán

OMSI 2: Élvezhetően megy közép grafikán. Azt szerettem volna, hogy a szimulátoros játékaim elmenjenek full grafikán, ugyanis szerintem itt a VGA a gyenge hozzá. Ezen kívül spektrumértékelő, 3 d modellező, és mixelő programokat használnék rajta. Ezek az utóbbiak elmennek vajon rajta, és ha igen melyiket ajánlanátok? A laptop már megvan, nyertem egy versenyen, azért nem tudok árat írni (utolsó).

Előre is köszönöm a további válaszokat!

2017. júl. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!