Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikorra várhatóak a GTX 2xxx...

Mikorra várhatóak a GTX 2xxx videokártyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy vártható-e mostanában új nVidia videokártya?


Esetleg ha tud valaki róla valamit, leírhatná.

Most jön ugye a Vega, gondolom az nvidia is tartogat valamit..


Előre is köszi :D



2017. júl. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a tutit, de szerintem 2018-ban jön legkorábban.
2017. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 1080Ti most a legutóbbi kiadásuk. Elég komoly kártya, még visszaszámláló is volt az oldalukon a kiadása előtt. Szerintem most nagyban fejlesztenek és keresik az igazit, jövőre fognak tudni felmutatni valamit is. Esetleg ősszel valamikor vagy ha nem is max egy beharangozás lesz olyan ősz-tél körül és tavaszra legkésőbb előrukkolnak valami újdonsággal.
2017. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát mostanában nem nagyon lesz tőlük.. mondjuk tavaszik nem szeretnék várni, így is már elég sokáig vártam az új gépre.


GTX 1070-et szeretnék venni, de alig találok + nagyon drágák.


Remélem már lejebb mennek az árak..

A Vegáról mit gondoltok?

2017. júl. 22. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
2018-ban jön majd a Volta széria. Legalábbis én így értesültem legutoljára.
2017. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Brandon41 ***** válasza:
valamikor azt is lehetett olvasni hogy még idén megjelennek a volta kártyák,de ez csap ilyen pletyka volt,valószínűleg csak jövőre jelennek meg az új generációs kártyák. Én nagyon kiváncsi vagyok az erejükre,ha a voltában is olyan fejlődés lesz mint a pascalban akkor valószínűleg egy középkategóriás videókártya is élvezhető sebességet tud nyújtani 4k-hoz. De majd jövőre kiderül. Az AMD meg jobb ha felköti a gatyáját, mert még mindig nem jelent meg a felső kategóriás videókártyája,miközben az nvidia már 1 éve uralja most a felső és csúcskategóriát.
2017. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn adtak öt Tesla V100 kártyát AI kutatóknak [link] földi halandó ezeket úgy hírlik ősztől vásárolhatja meg, hogy GTX mikorra lesz, azt senki nem tudja de mint szokásos bizonyos, hogy a felsőkategóriással indítanak, ami túlságosan drága lesz és csak a túl sok pénzzel ám túl kicsi fszal rendelkezők fogják megvenni. Az emberi árú, értelmes cuccok még egy év ide. A nagy buli az lenne, ha a 2050 szokás szerint az 1060 teljesítményét hozná 75W kereten belül és végre egyszer a gyári hűtő is egy slot lenne...
2017. júl. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!