Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát válasszam?...

Melyik videokártyát válasszam? /notebook/

Figyelt kérdés

Notebook vásárlás előtt állok és kéne egy viszonylag normális videokártyával rendelkező gép. Nem az a célom, hogy a legújabb meg legnagyobb igénű játékokat futassam rajta, nem vagyok hatalmas gamer, de azért szoktam játszani, tehát ha ilen Fifa 18 és hasonló kaliberű játékok elmennek rajta, az nekem tökéletes.


-Geforce 930M

-Geforce 940M

-Geforce 940MX

-Geforce 920MX


Nem igazán tudom mi a különbség köztük :S Van egyáltalán nagyobb difi?



2017. júl. 23. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Birom az ilyen kérdéseket is: "nem vagyok nagy gémer, nem muszáj hogy a legújabb játékok menjenek rajta, de ha a GTA 6-7, meg a Fifa 2022 meg a BF 1-2-3-4-5-6-7-8-9 menne rajta, az frankó lenne, jaa és lehetőleg olcsón és valami neuron-szuperszámítógép" :-)


Szerintem te tökmindegy melyiket választod, úgysem veszed észre a difit... :-)

2017. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg azt imádom, hogy nem lehet itt feltenni eg kérdést anélkül, hogy ne huhognák le az embert :D Vicc, lassan már hónapokat kell ülni afelett, hogy kiagyaljam az olyan emberek számára, mint te vagy a helyes kérdésfeltevést. Ember! Normális kérdésre, normális választ kérek. Szia
2017. júl. 23. 13:58
 3/9 szántóvető ***** válasza:
ezek közül a 940mx a legerősebb.ami jobb az a 950m majd a 960m.
2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2017. júl. 23. 14:05
 5/9 Lord Hidan ***** válasza:

#1 Ma ahány kérdés alatt láttalak egyikre se válaszoltál csak nyomtad a hülyeséged.

Kérdező a 940MX a legerősebb ezek közül a Fifa nem valami gépigényes játék egy krumplin is elfut szóval menni fog.

2017. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

940MX, viszont csodát nem szabad tőle várni, tehát azért egy Mass Effect Andromedat nem fogsz ultrán futtatni vele 60 FPS-sel, hanem mondjuk lowon nem fog akadozni. :)


A jövőre gondolva én inkább egy GTX 950M, vagy 960M-mel felszerelt gépet keresnék, akár hardveraprón. 160 körül van már 950M-mel K szériás Asus, aminek egész jó a hűtése, és alumínium házas. Én inkább ilyenre hajaznék, mint egy műanyag házas Asus X-re, gyengébb hűtéssel, 940M-mel vagy MX-szel, ugyanannyiért, vagy talán többért is.


Mondjuk jó lenne tudni, hogy mennyit szánnál rá, mert ha azt mondod, hogy kéne neked egy 940MX-es gép újonnan, 140-ből, akkor az nem feltétlenül fog működni, inkább használtan.

2017. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

#2-esnek:


Én a helyedben a kérdések kiagyalása helyett inkább azzal tölteném az időmet, hogy interneten utánna néznék az említett videokrártyáknak, biztosan van mindegyikre teszt... :-) ...csak arra is lusta vagy!



#5-ösnek:


Hülye kérdésekre hülye válasz.


Pl egyik megkérdezte, hogy szólna-e a fülhallgatója, ha bedugná a PC-be?

2017. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt imádom hogy ebben a kategóriában olyan szinten megy a rivalizálás, hogy nem lehet itt 15 percnél többet tölteni gázmaszk és hazmat ruha nélkül mert a kis T0x¡K Pistike megfertőz az @nyázással
2017. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
újonnan venném és max 180-t szánnék rá
2017. aug. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!