Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Procit venni használtan?

Procit venni használtan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Neten találtam egy eladó használt processzort. (i5-6500)

Szabad használtan processzort venni? Úgy tudom, hogy nem nagyon szoktak elromlani, de azért mégis egy nagyobb összeget adnék ki.. Szóval mennyire rizikós használt procit venni?


A leírásban az szerepel, hogy van rá még 1 év garancia (?), de az a helyzet, hogy ha megvenném nem tudnám otthon azonnal kipróbálni, mivel a többi alkatrész még nincs nálam. (alaplap + ram hiányzik még.. ezeket újan venném)


45 ezerért nem gyanús? Vagy ez reális ár? Kicsit kevésnek tartom..


Előre is köszi :D



2017. júl. 24. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha most Lec re gondolsz akkor tőle nem kell félned.

45e nála az oem i5 6500 1 év garival de ezek amúgy nem használt cuccok

2017. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ahogy látom nem rá gondolsz szóval nézz fel hardverapróra

keresd Lec nevű felhasználót nála új cuccok vannak ugyan ezen áron garanciával

2017. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Processzort kis túlzással fűtől fától lehet venni. Szinte csak szándékosan ölheted meg jó nagy extra feszültséggel. Amúgy az életben nem döglik meg.
2017. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, róla csak jót hallani, de ezt most nem nála néztem. Ez a proci itt lenne a közelben, szóval személyesen mennék érte. Persze előtte rákérdeznék a garira, stb. Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek.
2017. júl. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!