Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni ezeket használtpiacon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Intelre váltani, és nem tudom hogy mennyi pénzért tudnék megválni a jelenlegi alkatrészektől. A processzor, alaplap, és ram-ról lenne szó: AMD A8-7600, Gigabyte F2A68HM-S1, Kingston HyperX 2x4Gb 1866Mhz DDR3

Eredeti árak (amikor vettem/jelenlegi): Processzor 21.000/16000, alaplap: 13.000/13.000, ram: 12.000/21.000Ft

Garancia az alaplaphoz van amit fel lehet használni, 36 hónapos, most van kb a huszadiknál. Procihoz, ramhoz csak gyári gari van. Az alaplap sértetlen, csak egy kicsit poros :D Mindent tudok adni hozzá; sértetlen doboz, útmutató, driver lemez, 2 SATA 3 kábel. A procihoz szintén mindent tudok adni; Szinte sértetlen doboz(picit összevan nyomva az egyik sarkán), gyári hűtő hűtőpaszta nélkül mivel használtam, útmutató. A ramhoz is mindent, bár az csak egy müanyag "tok"-ban volt vagy nem tudom minek nevezzem, plusz az útmutató.

A ramban egyáltalán nem vagok biztos hogy nézhetném a mostani árát, vagy azt amennyiért megvettem? Akárhogyis, szeretném tudni hogy mennyit kaphatok ezekért az alkatrészekért. Akár külön akár egyben, ahogy több pénz jön össze. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. júl. 25. 00:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Mivel újabb enerációs Intel a terv ezért DDR4 is kellene, de van esetleg más opció amivel megtarthatom a DDR3-as ramot és jobban járok? Vagy megéri az a 4-es?
2017. júl. 25. 00:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Cpu: ~10k

Lap: ~8-9k

Ram: ~12k

2017. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Külön eladni jobban megérné ugye? Mit gondolsz a vateráról? Felrakni ezekkel az árakkal minimumárként és lehet licitálni, szóval vagy ennyit kapok vagy többet. Egyébként köszönöm a gyors választ! :)
2017. júl. 25. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!