Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső HDD-t nem látja semmi....

Külső HDD-t nem látja semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy Samsung külsö HDD story g3 station.

Nos evvel sajnos olyan problémám van h mikor megkaptam nagyon jól működött semmi baja nem volt xbox 360 használtam nos ugye ez annyira okos hogy elősször alvó állapotba megy utánna teljesen kikapcsol.

El jött a másnap....... bekapcsolom az xboxot de a hdd nem indul el....

Kihúztam az usb kábelt vissza feléledt a hdd de az xbox nem látja mondom az nem jó itt már van valami...

Rá dugom gépre az se látja de ugyan úgy felpörög a hdd és világít a kis led h pedig az működik de sajnos akkor se látja semmi...próbáltam már kábel cserével rövidebb hosszabb kábellel de semmi rámérten az adapterre 11V ad nem tudom h ez jó e ? V a minim usb kábelről veszi fel a maradák feszültséget mivel csak akkor indul a hdd ha mind2 kábel be van dugva kérlek segítsetek!!! :(


2017. júl. 25. 00:35
1 2
 1/15 Dongaben ***** válasza:
A számítógép lemezkezelője sem látja?
2017. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom h kell megnézni
2017. júl. 25. 04:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Történt már veled olyan eddigi életed folyamán, hogy elromlott egy használati tárgyad? Ha nem, akkor itt az első.
2017. júl. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dongaben ***** válasza:

Op. rendszer függő, hogyan jön elő. Pl. Jobb gomb a "Számítógép", vagy "Sajátgép" ikonra- "Kezelés"/ "Lemezkezelés".

Ha még garanciális, akkor kár piszkálni. Amúgy, nem tudom, szétszedhető-e a ház? Ha igen, akkor érdemes volna kivenni a HDD-t, és "direktben" megnézni egy asztali gépben.

2017. júl. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Most néztem meg köszönöm az eddigi segítségeket a lemezkezelőben se látni sajnos.

már nem garis szóval meg csináltam amit javasoltál és a hdd müködik.

viszont most megint össze raktam és működött igaz csak 1-2 perc erejéig... én nem értem h mi baja lehet...

2017. júl. 25. 04:49
 6/15 A kérdező kommentje:
jha és ipor sircer nevü felhasználónak üzenném most vettem...... kérlek szépen tartsd magadba az eféle megnyilvánulásokat...
2017. júl. 25. 04:50
 7/15 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 04:55
 8/15 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 04:56
 9/15 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 04:56
 10/15 A kérdező kommentje:
megint látja a gépem de nem tudom se formázni se semmit csinálni vele és RAW ként látja nem ntfs v fat32...
2017. júl. 25. 04:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!