Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy meghibásodott cpu tönkrete...

Egy meghibásodott cpu tönkreteheti az alaplapot?

Figyelt kérdés
Egy intel prociról lenne szó nem tudom hogy hibás e de vettem új alaplapot hozzá és elsőnek mikor beleraktam a lapba mindent beinditottam semmi képet nem adott utána kihúztam az áramról a gépet most meg olyan mintha nem kapna áramot kipróbáltam 2 táppal is a konfigot de semmi nem indul Namost a cpu t kivettem és láttam hogy elvan hajolva az alaplapi tüske valószínű hogy emiatt nem indult ? A cpu is új volt szóval annak ebböl lehet valami baja ?

2017. júl. 25. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul irtam ki a kérdést!
2017. júl. 25. 17:10
 2/7 anonim ***** válasza:
táp függő, ha ratyi a tápod akkor lehet, de nem valószínű.
2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és az okoskodók kedvéért leszögezném hogy miután áramtalanitottam vissza kapcsoltam az áramot
2017. júl. 25. 17:12
 4/7 A kérdező kommentje:
A táp az tökéletesen működik mindkettő
2017. júl. 25. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lenyomod a gombot utána se fény, se pitty, se zúgás, se pörgés?

Tettél másik procit a helyére?

És egyáltalán, hogy tetted be a rossz procit görbe tüskékkel?

2017. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi nincs mintha nem is kapna áramot , ugy tettem be hogy az alaplapi foglalatba voltak a tüskék és mivel kicsik nem láttam jól meg síettem a kérdés igazábol pont fordítva lett volna hogy az alaplap elhajlott tüskéivel való indítás tönkre teheti e a cpu t ?
2017. júl. 25. 17:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Lga 1150 es a lap
2017. júl. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!