Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a konfigról igaz az...

Erről a konfigról igaz az amit írnak? Elvileg viszi a gta 5 öt 60-80fps vel mediumon de azért megkérdezem tőletek hogy nem e átverés e.

Figyelt kérdés

System Specifications (PC Parts list)


AMD Radeon RX 560 2GB Graphics card


MSI B250M PRO-VD


Intel Pentium G4560


Ballistix Sport 8GB DDR4


EVGA 430w



WD Blue 1tb


Thermaltake Versa H15 Case



2017. júl. 26. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha minden grafikai beállítás a lehető legalacsonyabban van, akkor lehetséges a 60 környéki FPS. De úgy senkise játszik GTA-t mert úgy elég ubdorító... Legalább egy kis élsimítás, meg pár beállítást vegyesen közép-magas-ra állítasz, akkor már élvezhető lesz a játék. De úgy az FPS meg is feleződik.

Szerintem aki csinálta ezt a "tesztet" az egy 720p-s monitort használt. 1080 FHD-ban mindjárt más a helyzet.

Milyen felbontású monitorod van?

Nekem jobb konfigom van, a beállítások optimalizáva lettel nvidiával, Full HD monitor és a 60FPS-t nem üti. Olyan stabil 50-en mozgok.

2017. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normal-High keveréken meglehet a 60FPS.
2017. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=zYisjTFVXB0&t=165s

itt alink a yt vidiről ott több fps volt most akkor ez hogy is van?

2017. júl. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!