Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi gépek közül melyiket...

Az alábbi gépek közül melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

1. DELL Inspiron 3558-221091

[link]


2. ACER Aspire ES1-571

[link]


Testvéremnek szeretném megvenni (most megy gimnáziumba).

Főleg iskolai munkákhoz, illetve filmek, videók nézésére használná! Mivel van konzolja gondolom továbbra is az maradna a játékos platformja , így nem is játékhoz keresek neki gépet.

Árban olyan 120-130 ezerig mennék le max.



2017. júl. 26. 12:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy még nem volt laptopja/számítógépe.

Mégsem akarom neki a leglassabb gépet megvenni a teljesen bevezető kategóriából.

2017. júl. 26. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Acer-t venném, ha nem akarja TV-re dugni, akkor tökéletes (HDMi nincs rajta). Nekem volt egy Acer laposom, 3-4 évig bírta, ami szerintem nem rossz.
2017. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a dell
2017. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló Acer-em csak windows 10-es. (Egyébként van rajta HDMI szóval tv-re is kötheti, a képen is ott van)

Nekem már 2 éve van meg és még mindig ugyanolyan gyors mint újkorában, pedig nyüstölöm rendesen. Az aksi is szépen bírja, akár 5-6 órát is kibír az enyém.

Szóval jó kis masina lehet, nekem elég fősulira, gondolom a tesódnak is elég lesz.

A dell-ről nem tudok nyilatkozni, nincs vele tapasztalatom.

De egyébként tuti linux-os gépet akarsz venni? Szerintem windows jobb választás lenne.

2017. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért inkább már ez

[link]

2017. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
belseje mind2 egyforma max márka térhet el
2017. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, megnéztem a kettő tök egyforma.

Mégis az Acer-nek nagyobb a felbontása, illetve olcsóbb is szóval azt választottam!


Köszönöm szépen mindenkinek!

2017. júl. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!