Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy olcsó laptopot vennétek...

Ha egy olcsó laptopot vennétek melyik lenne az?

Figyelt kérdés
Nem játszom, a cél csak, hogy megbízható legyen és netezésren em dög lassú, valami i3+4 giga ramos lenovora gondoltam, de hátha lesz nálam jobban hozzáértő :) (olcsó alatt 90-120-at értek)
2017. júl. 26. 21:02
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] na és ebben mi a csapda? :D
2017. júl. 26. 21:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Acer. Úgy 10 éve vettem egy középkategóriás Extensát (5635-Z a típusa), és mái napig hibátlanul működik. Nagy szó ez egy olyan világban, ahol mindent úgy raknak össze hogy a lehető leggyorsabban szétessen...
2017. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát, nekem ennyi a fontos, hogy bírja, de külső hűtőt mindenképp kap még :D meg 120 fölé nem mennék azért.
2017. júl. 26. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy mindenképp legyen benne ssd, az sokkal gyorsabb.
2017. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok:

Pl ehhez mit szólsz: [link] ?

2017. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az SSD jó választás, csak egyvalamire figyelj oda: minél gyakrabban készíts biztonsági mentést az adatokról!!! Ha ugyanis az SSD tönkremegy, maga a Jóisten se fog tudni visszaállítani róla semmit.
2017. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jónak tűnik :) akkor mindenképp acert nézek, lehet kivárok egy akciót valahol, még bírja a régi gépem :)
2017. júl. 26. 21:46
 8/10 anonim válasza:

Én figyelmedbe ajánlanám elsősorban a HP használt prémium kategóriájú laptopjait.


Egyre több cég foglalkozik a zömmel Németországból importált, 3 éves gépek importjával. Pl. a HP ELitebook sorozatból már vagy 6-8 db-ot vettem ismerősöknek, családtagoknak. Ezek újonnan 3-500 eFt-ba kerülnek, jellemzően FÉM-ből vannak, nem gagyi műanyagból.


A német cégek - bankok, stb. - mielőtt lejár a garancia, lecserélik a gépeket. Az "A" kategóriások sértetlenek, a "B"-sek, kisebb karcokkal, esztétikai hibákkal rendelkeznek. Én pl. egy I5-ös 8460p-t vettem két éve 60 ezerért. Vettem bele plusz RAMot és egy SSD-t, így is 100 alatt volt. Ezért a pénzért csak valami műanyag gagyit kaptam volna.


2 év alatt napi 10-15 órát használom, és elnyűhetetlen. Az aksija is jó még.


Ha az aksira azt írják, hogy >30 perc - akkor az valószínűleg teljesen jó.


Ez a gép-kategória a 3 éves BMW kontra vadiúj SUZUKI hasonlat egy ASUS vagy ACER vagy hasonló kommersz laptoppal szemben.


Ha érdekel, tudok megbízható importőröket ajánlani.

2017. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha írnál privátba nagyon megköszönném :) mert ez jól hangzik :)
2017. júl. 28. 21:42
 10/10 A kérdező kommentje:
[link] és gondolom rá gondoltál :)
2017. júl. 30. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!