Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a veéleményetek erről a...

Mi a veéleményetek erről a fejhallgatóról? Legfőképp játékra kéne.

Figyelt kérdés

STEELSERIES SIBERIA 200:

Redditől kezdve már egy csomó helyen olvastam utána és mily meglepő, hogy vannak akik nagyon dícsérik és vannak akkk csalódtak benne.. Engem legfőképp az érdekelne, hogy igaz-e az, hogy a mikrofonja hamar elromlik, meghibásodik? ( Egyébként használtam venném a készüléket ) Vagy még ahogy most olvasgattam több helyen sok olyan ember írta (és igazat is adtam nekik), hogy ezek a gamer cuccok túlhypeolt kínai szarok drágán. ( Aki ezzel egyet ért ajálnjatna valami jó minőségű, de nem túl drága fejhallgtót :) )



2017. júl. 28. 01:36
 1/1 anonim válasza:
Ha használtan veszed az olyan mint amikor Pista bácsi 100 éves Ladáját megvennéd kerék és motor nélkül!Amúgy szerintem egy olyan közép kategória!
2017. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!